HACK TÜRKS


 
AnasayfaSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 
 

 Yüzlerce Oyun Seriali

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Admin [TEZOoO]
ADMİN - YÖNETİCİ
ADMİN - YÖNETİCİ
avatar

Mesaj Sayısı : 380
NERDEN : İstanbul/Sefaköy
Kayıt tarihi : 14/09/08

Kişi sayfası
Rep Puanı:
50000000/0  (50000000/0)

MesajKonu: Yüzlerce Oyun Seriali   Ptsi Eyl. 15, 2008 11:34 pm

YÜZLERCE OYUN SERİALİ
Battlefield 1942 Exp.the road to rome 1942158827250530000000
Medal Of Honor Exp.Pack Spearhead 5000096069173270000000
Simcity 4 (1cd\cdkey) GRUS-4528-8217-1ULF
Rapid Gunner (serial.txt) T2V7FX7812
Red Alert 2 020736-428526-011875-6507
Red Alert 2 Exp.Pack-Yuri's Revenge 043930-288237-966022-4511
Anno 1503 the new world 0705-7933859-6725970-0015
Spell Force (the order of dawn) 08AFX-CGGML-W260D-5RRPO-CVNFD
Fifa World Cup 2002 0901-3482564-1716312-0441
SIMS Exp.House Party 0901-4177371-2064872-3510
SIMS 100486-585530-905808-0928
Diablo II 1111-1111-1111-1111
Age Of Mythology 11111-11111-11111-11111-11111
Age Of Mythology Exp.Pack Titans 11111-11111-11111-11111-11111
HALO Combat Evolved 11111-11111-11111-11111-11111
Hidden And Dangerous II 1234-5678-9abc-dddf
IGI 2 Cover Strike 1320-615d-ba73-52ec
Drome Racers 1439-8808778-3837107-0023
SIMS Exp.Superstar 1500-1762775-7663263-1513
SIMS Exp.Vacation 1500-9874009-0973804-6601
SIMS Exp.Hot Date 1501-7709210-3634998-1949
Harry Potter 2 chamber of secrets 1740-9488245-5171152-5225
Contract Jack 2.cd --- XYR9-FEB6-CYP5-NUG3-7248
Holy Card Games 2005 2.cd : Holy Friday Night Poker 2005
Battlefield 1942 Exp.secret weapons of wwıı 2gyy-3wlk-8btf-wjur-g277
FIFA 2003 3133-7133-3731-3KGH
Star Craft 3136-82017-5760
Gangland 3BM9R-JT9EG-JJJ95-VJ7BD-7V76K-S
Harry Potter 3 Quidditch world cup 3FJA-LVDF-DAJP-34HR-RDEV
Soldier Of Fortune II 3Z4J-J3PP-K848-EWPK-1F
Dawn of War 4124-350F-AB81-AC52
Bionicle 4466-6319787-4779568-2851
Generals (Command Conquer) 4963-7882913-5984076-0674
Haegemonia -The Solon Heritage 4f84-bee2-927b-e444
Battlefield 1942 5000-0000000-0000000-1318
Medal Of Honor UK version 5000-0000000-0000000-5068
Chaser your way through h*ll 52QJY-10K8V-CLNPI-1EISW-7VNP3
Total Club Manager 2005 53YQ-68XP-DASH-A3LB-RRLD
SIMS 2 FULL 5GGG-XR4G-6845-R845-6845
Counter Strike Czero 5RP2E-EPH3K-BR3LG-KMGTE-FN8PY
Star Trek Elite Force II 5ZTT-8GVX-LPJA-DBX2-7F68
Star Wars Battlefront 637e-aead-6537-d940-pa40
Diablo II Exp.Lord of Destruction 6PNP-D7PG-HZ8M-PZNP
Call Of Duty Exp.United Offensive 74B3-JN4N-4WT4-WRHN-64BF
F 1 Challenge 2002 7931-9865028-6024865-1156
GORE ultimate soldier 8004-FBFA-DA85-6F2E
Need For Speed 6 (Hot Pursuit 2) 8249-7EE3-84EW-TXGT
Armies of Exigo 93KK-NB47-RXM5-3BAA-HRLD
Medal Of Honor-Pasific Assault 9S5V-8WAZ-RMRV-CST5-HRLD
Lords of the Realm III ARPT-FLVW-8FCB-JP3H
Delta Force 5 Exp.Pack Team Sabre AV4E-YVQE-NACM-DD3M-KBW3
Axis Allies B2WS-6JGH-PV7G-PBKP
Tony Hawks Underground 2 BUUG-CFB3-2CKA-UYMG-E15F
Wolfenstein CLAL-A7WJ-DTSJ-WARP-88
War Craft III Exp. frozen throne crack\keygen
Terminator 3 war of the machines DEVS-FJKY-SR5J-AN7Z
World War II Panzer Claws EGR7-JHNE-GRE2-SK2K
Warrior full spectrum KCGG-EY77-SGNM-APC0
SIMS Exp.Makin Magic Keygen WVUM-5C95-JNXY-VDEV
Panzer phase one Keygen - RLDUM-RLDC7-RLDBH-RLDHH
Harry Potter 4 Prisoner Az Kaban keygen TTBT-KMRH-XFEN-6XF8-DDEV
CatWoman Keygen-NC2J-EE4J-6M1E-NMT8-PT6R
Medal Of Honor Exp.Pack Breakthough L5KB-32WY-B6G5-6747-YQ49
Swat 3 Elite Edition LYF7-FUB6-JEM5-NUD6-5854
Pitfall the lost expadition M7865G7CWS843DZ9
Delta Force 3 Land Warrior N5E3-YXH2-G983-9WYB-B3ZS
Judge Dredd dredd vs death NUN6-GAB2-TAX7-ZYG6-3537
Men of Valor NYB9-TUB4-SUP6-WAZ2-5645
Lord of the Rings return of the king ODSS-UJ7M-2T29-3N6U-3C4G
Tony Hawks Pro Skater 4 P4EPBTIQDAIH7WXM
Freedom Fighters PGC4-SWA7-T7XN-BU6Y-A6BW
Frontline Attack PNN6-G2N7-XR3B-AHT8
Delta Force 5 Black Hawk Down QZP3-EPZW-SP5N-2XEX-H7JG
FIFA 2002 Rastgele Bişeyler Yazın...(11111-111..)
Rise Of Nations Rastgele Bişeyler Yazın...(11111-111..)
Rise Of Nations Exp.Thrones & Patriots Rastgele Bişeyler Yazın...(11111-111..)
Soldner RAZ8R-FUCKS-J8W8D-777ED
War Craf III reign of chaos Razor1911\warcraft3keygen
Doom 3 RELO-ADED-RULE-ZZZZ-FC
NBA Live 2005 RFF7-94DD-9ALM-HA86-RRLD
Alexander The Great tin soldiers RLD3-F53S-3F4E-SW4H
Ground Control 2 operation exodus SET9-GUF2-TYW5-DYW6-6689
Spy Hunter SHU3E7RVCCRBFHSS
Joint Operation Typhoon Rising TVSS-2NZ5-XZ9J-DS9G-BCWV
Generals -Exp.Pack - Zero Hour ULPF-ZEVK-FRWG-Q4YJ-6F2T
Battlefield Vietnam V2W6-54VJ-9R11-XJPU-79CM
Euro 2004 V8G8-2LF8-CJKD-M6C3-CDEV
Simcity 4 Exp.Rush Hour WASJ-3AW6-E642-98W4-AJGC
Roller Coaster Tycoon 3 XA3D-FWP8-ULLK-S7J2-ETWN-45UL
MTX Mototrax XRCKZFBCHRZSXNKK
Chrome XTITY-92Y9L-MGPVA-KJ4Z6
Lord of the Rings war of the ring XUF5-JUB2-JAB8-JUD3-4947
Majestic Chess (Holy) XYN6-NAB4-FES2-MUX7-3485
Pirates (Sid Meiers) Z9EX-AZCN-SXZ9-X8HL-EBZK-MNWQ
007 James Bond 1740-9488245-5171152-5578
"Alice " 2000-0112900-0010978-3379
AGE OF MYTHOLOGY 11111-11111-11111-11111-11111
ATROX 9073-7741-7910-04703
Battlefield 1942 5000-0000000-0000000-1318
Battlefield 1942 Ek 2GYY-3WLK-8BTF-WJUR-G277
Battlefıled vıetnam V2W6-54VJ-9R11-XJPU-79CMv
Black & White 09013324366-4702210-2081
BIG SCALE RACING ED66-6866-1766-2A66
Breed WLNTE-WR7K9-TTTHW-GK433-43LRE
Championship Man. 01/02 2002CHAMPAMAN-1989-1313
CHAMPIONSHIP MAN 2002 4501-4746883-8567023-7154
comanche 4 3S2D-FLT1-CIS2-RULE-7865"
Chorome XTITY-92Y9L-MGPVA-KJ4Z6
CALL of DUTY PP8G-K8ST-KGXT-EKPK-08FB
CALL of DUTY Expansion 74B3-JNAN-4WT4-WRHN-64BF
Chesstiger 1.5 4383BC66-686A1BF6-D9525A1D-202C5416
CHASER 52QJY-10K8V-CLNPI-1EISW-7VNP3
Contract JACK XYR9-FEB6-CYP5-NUGJ-7248
Chaos Legion CL27-6476-7553-3553
Conter Strıke Condıtıon Zero 5RP2E-EPH3K-BR3LG-KMGTE-FN8PY
Dark Reing 2 GAD6-TEB4-CUP9-PAP6-5529
Delta Force 2 N5E3-YXH2-G983-9WTB-B3ZS
Delta Force 3 N5E3-YXH2-G983-9WYB-B3ZS
Delta Force TForce Dag. 72YL-R4SB-GKG6-3WKS-HQ27
Delta Force LandWarrior N5E3-YXH2-G983-9WYB-B3ZS
Dead Man's Hand MEMU-WFSX-NQ22-BNXV-77VW-XG86
Dforce Kara Sahin Düştü QZP3-EPZW-SP5N-2XEX-H7JG
Delta Force Team Sabre AV4E-YVQE-NACM-DD3M-KBW3
DUNE EMPEROR 03666-666666-666666-2921
Diablo 2 MWHN-NTNK-KHBP-KKT6
Daiblo 2 Lord Of Dest. 6PNP-D7PG-HZ8M-PZNP
Euro 2004 Uefa PORTOGUAL V8G8-2LF8-CJKD-M6C3-CDEV
Empıres dawn modernworld 9HWK-3HXZ-TKHK-43ZW-69C2
EL-QUAIDE 22832
EMPEROR BAC9-RAL8-SAS2-SAX2-9999
EMPIRE EARTH GER2-MAN-RAP2-PER5-2252
F.A.PREM.LEAG.MAN. 2002 4507-4746883-8567023-7154
FIFA 2002 EK 1911-GS5FB-2000
FIFA WORLD CUP 2002 0901-3482564-1716312-0441
F1 2002 7931-9865028-6024865-1156
F1 99-02 CHALLENGE 7189-3343309-9507618-3502
F1 MANAGER 2000-50055241-505241-6839
Fifa 2003 3133-7313-3731-3KGH
FİFA 2004 7U44-FACX-443H-ANE4-LDEV başka AFQ8-DKLC- QJNW-8SJG-2DEV
FİFA 2005 6YY8-MKUZ-QZM9-J6UD-7RLD,,,,,R5FF-BHEW-R3L3-8JT3-9RLD
FREEDOM FIGHTERS PGC4-SWA7-T7XN-BUGY-AGBW
Freedom Fighters PQGY-4FAQ-TMQ5-Q4X8-KXCS
FOOTBALL 2002 1911-GS5FB-2002
FORMULA 1 4501-4746883-8567023-7154
FORMULA 2001 1111-1111-1111-1111
FLASHPOINT COLD WAR ENTER A BAS
FLASHPOINT RESISTANCE 38M156B6ZG
FRONTLINE ATTACK FUBP-EYNZ-KFXC-SKM2
Gangland 3BM9R-JT9EG-JJJ95-VJ7BD-7V76K-S
Generals 5412-0014607-1777733-1746
Generals Zero Hour ULPF-ZEVK-FRWG-Q4YJ-6F2T
Global Operations 5000-0000000-0000000-5021
GORE 5A67-8EAF-8863-E05E
GROUND CONTROL RAC2-RAL2-CAS3-RAD3-3542
GUNMAN 2900-72239-6562
HALF LIFE-OPPOSING BYZ3-TAZ3-LYBB-XYJ4-4366
HALF LIFE 1374-65331-7652
HALF LIFE-BLUE SHIFT 2900-72239-6562
HALF LIFE-OPPOSING BUX3-DUR9-PYL6-SAM7-3643
HARRY POTTER 0901-7014788-4117807-0206
HIDDEN DANGEROUS 2 1234-5678-9ABC--DDDF
Harry Potter 2 1740-9488245-5171152-5225
HARRY POTTER 4 XUPP-A5FC-BGWP-64EA-5DEV
HALF-LIFE WASTELAND 5333-48646-1415
HALF-LIFE OPPOSING BYZ3-TAZ3-LYBB-XYJ4-4366
HALF-LIFE WASTELAND 5333-48646-1415
HALF-LIFE OPPOSING BYZ3-TAZ3-LYBB-XYJ4-4366
HEGEMONIA BAD8-DA09-5001-A112
Insane NTNE-EED8-WGZA-76MW-A4
IGI 2------ 1320-615D-BA73-52EC
IMPERIALISM 2 79445B5
INDUSTRY GIANT 2 B6DK-66NY-YTYY-8505
Judge DREdo NUN6-GAB2-TAX7-ZYG6-3537
KOHAN 6869-7BFG-0975-6BAC
KOHAN AHRIMAL 1001-DEAD-DEAD-0037
LORD RINGS 3 GLCL-BF22-UMB5-Q3IL-TEFS
lord of rıngswarofrıngs XUF5-JUB2-JAB8-JUD3-4947
Lords Of The REalm 3 ARPT-FLVW-8FCB-JP3H
MANAGER 2002 4507-1863659-3033569-5650
MATT HAYES 7614-2322168-5761892-0532
MEDAL OF HONOR 5000-0000000-0000000-5068
MEdal OF Honor 5000-0000000-0000000-5068
Medal of Honor Beakthr PYWW-HVA9-TYHQ-7PTH-V5HX
MEN oF valor NYB9-TUB4-SUP6-WAZ2-5645
MADDEN 2003 1911-1911-1911-A7NC
mADDEN 2004 0266-FFOM-6666-M666-666
MADDEN 2001 1500-6610360-1643530-0243
MADDEN 2002 0901-5445152-2745753-4827
MADDEN 2003 1911-1911-1911-A7NC
MADDEN 2003 1911-1911-1911-A7NC
NASCAR THUNDER 2002 RAF2-RAL2-RAS2-RAX2-6667
NASCAR THUNDER2004 FGR9-S8E8-X9T9-KFMG-QYVP
NEVERVİNTER NİGHTS 74Y7T-T4F9O-6D96X-XNCLH-6NT6XY-XDJ66-7FHCC
Newer Winnter Nights RX4KP-Y6P9Q-6HGPL-GRCK7-FFP7G-PJ64E-DA956
NEED FOR SPEAD UNDERGROUND2 BURR-BETC-LQKH-NSCA-RLD0,,SXZR-6E38-NWHQ-AZPW-RLD0
NASCAR 2002 RAF2-RAL2-RAS2-RAX2-6667
NBA LİVE 2001 2001-0020601-0010976-6694
NBA LİVE 2002 1234-45678-890
NBA LİVE 2003 QL8A-KUDA-SM8A-25YG
NBA LİVE 2005 3PPX-PY8Z-KMTZ-3M54-5RLD
NHL 2001 1500-6881519-0421709-2522
NHL 2002 1000-2003004-0000000-4904
NHL 2003 VBD5-34BJ-Q103-K52Y
NHL 2004 6T22-8L62-6666-8666-6666
NHL 2003 VBD5-34BJ-Q103-K52Y
NHL 2001 1500-6881519-0421709-2522
NASCAR THUNDER 2002 RAF2-RAL2-RAS2-RAX2-6667
NEVERVİNTER NİGHTS 74Y7T-T4F9O-6D96X-XNCLH-6NT6XY-XDJ66- 7FHCC
Newer Winnter Nights RX4KP-Y6P9Q-6HGPL-GRCK7-FFP7G-PJ64E-DA956
NASCAR 2002 RAF2-RAL2-RAS2-RAX2-6667
Nascar Thu. 2003 NASC-ARTH-UNDE-RJAM
NASCAR 2004 CLZH-PE48-R9RR-G9ZT-9DSW
Need For Speed 6 8249-7EE3-84EW-TXGT
NASCAR THUNDER 2002 RAF2-RAL2-RAS2-RAX2-6667
NEVERVİNTER NİGHTS 74Y7T-T4F9O-6D96X-XNCLH-6NT6XY-XDJ66- 7FHCC
Newer Winnter Nights RX4KP-Y6P9Q-6HGPL-GRCK7-FFP7G-PJ64E-DA956
ORB JTRV74NVVKUJX7AM
OPER.FLASHPOINT RESIST. WBK2-W35GX3-4E3ML-ODYSP-NZZSZ
TERMİNATOR 3 DEV6-VPT8-YDL6-8CN7
TONY HAWK'S Pro skater4 P4EPBTIQDAIH7WXM
TRON 2.0 9393-L9CN-PRTB-T7N4-5858
T.C. Manager 2003 1500-1270979-1106065-7818
T.C. Manager 2005 AAZ9-QMMH-4NFU-SZR5-XRLD
TİGER WOODS PGA TOUR 2004 KRVM-NAGR-J8KN-GF5J-NJQ4
Track Mania
Unreal Tourment 2004 323PL-JAF2Q-AKULP-CL86A
Simcity 4 NCM4-RHYX-6QMX-DX4M
Sims 101078-786588-267264-0876
Sims Livin'it up 4500-7211281-8303222-5135
Sims House party 4500-4635175-2373448-6157
Sims Hot date 4500-3400030-9007026-3901
SİMS SUPERSTAR 1500-1762775-7663263-1513
Sims Vacation 1500-9874009-0973804-6601
Sims Unleashed 9932-1129289-4998838-6403
sİMS Makın'Magıc Q9HZ-STU5-SQU4-A6G8-JDEV
sİMS 2 374U-U5GT-1RZ9-4PDG-T5QZ
SPY HUNTER SHU3-E7RV-CCRB-FHSS
SACRIFICE 1111-1111-1111
SETTLERS 3 1349-3583-1434-4345-4008
SETTLERS 4 1576-5655-2355-6565
SHOGUN TOTAL WAR 1600-0052410-0052410-6424
SHOGUN TOTAL WAR WARLORD EDITION 0901-3721384-6427058-7026
SHOGUN TOTAL WAR MONGOL INVASION 4505-5365525-1636262-0821
SIM COASTER 2001-0013101-0010978-2823
SIM GOLF 50000-0000000-000000-5071
SIM CITY 3000 2121-0600-0600-4731
SOLDİER OF FORTUNE BEN2BAC7BUZ6-JAD3-9742
Soldner RAZ8R-FUCKS-J8W8D-777ED
SPIDERMAN 2 2464-76935-234
STARCRAFT 2965-76293-2679
STRIFE SHADOW 25A2-34A5-7F45-E9D1
SUPERBİKE 2001 1500-4288423-2982915-3163
SWAT 3 LYF5-WUB2-TUM5-ZAX2-3669
SYOHON FILTER 4368-15895-369
SOCCER MANİA 1500-0776239-9370523-4726
SPY HUNTER SHU3-E7RV-CCRB-FHSS,
SOCCER MANIA 1500-0776239-9370523-4726
SHOGUN WORLD EDITION 0901-3721384-6427058-7026
STARTREK ELİT FORCE 2 5ZTT-8GVX-LPJA-DBX2-7F68
SIM PARK 2 2001-0013101-0010978-2823
Soldier Of Fortune 2 EEPW-W4MK-H8KW-KFK8-FE
RENEGADE 056886-925488-118387-9679
Red Alert 2 030667-263270-776084-0229
Joınt Operatıons TTX3-PDZ3-EBNT-MLV4-M7L8
OUTLIVE C61E41-A3F465-467C1-ACE71F
ORB JTRV74NVVKUJX7AM
OPERATION FLASHPOINT 1111-1111-1111-1111
OUTLIVE C61E41-A3F465-4674C1-ACE71F
PRIMITIVE WARS 17ZO-DCOO-01200
Paınkıller d8af-1346-b4b3-cf43-----
QUAKE 3 TEAM ARENA TSBH-7CCG-DPWP-B2LT
RED ALERT 030675-858706-826618-0680
RED ALERT 2 020736-428526-011875-6507
RED ALERT 2 YURİ 111111-111111-111111-1111
THONE OF DARKNESS RAC2-RAD2-RAC2-RAC2-3387
Tiberian Sun 013687-747035-4083386-083
TONY HAWK'S PROSKATER 3 1453-TONY-1071-1999

_________________

Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör http://hackturks.turkforumpro.com
Admin [TEZOoO]
ADMİN - YÖNETİCİ
ADMİN - YÖNETİCİ
avatar

Mesaj Sayısı : 380
NERDEN : İstanbul/Sefaköy
Kayıt tarihi : 14/09/08

Kişi sayfası
Rep Puanı:
50000000/0  (50000000/0)

MesajKonu: Geri: Yüzlerce Oyun Seriali   Ptsi Eyl. 15, 2008 11:34 pm

TYPİNG OF THE DEAD TDK02200-176403-17407
ULTIMA ONLINE 1NK-OIWF-BPCZ-XB
UNDYING 2500-09011911-0911911-270
UNREAL TOURNAMENT 2004 323PL-JAF2Q-AKULP-CL86A
VAMPIRE RAC2-SAL2-GAT3-RAD3-6545
PRIMITIVE WARS 1770-0000-01200
QUAKE 3 TEAM ARENA 7AAC-BJAZ-DOLH-LL7B-28
Quake 3 Arena TSBH-7CCG-DPWP-B2LT
PRIVITE WARS 17ZO-OCOO-01200
THONE OF DARKNESS RAC2-RAD2-RAC2-RAC-3387
ZANZARAH WLSE-REK2-QVXW
TIGER WOODS PGA 2003 1740-9488245-5171152-5225
TIGER WOODS PGA 2002 5000-0000000-0000000-5045
RISE OF NATIONS 1,11111E+23
ZANZARAH WLSE-REK2-QVXW
WARRIOR Fuul Spectrum KCGG-EY77-SGNM-APC0
Warcraft 3 AH96O5-EF7I-N4JREH-CJLM-VS4X1P
WARCRAFT 3 BTC7FR-4ED6-WWZSK6-3AO2-1Q9HN5
WOLFENSTEIN CLAL-A7WJ-DTSJ-WARP-88
WOLFENSTEIN 2 SL3-SSPG-B3JL-LPCC-A5
767: Pilot in Comand………….....W767-DD2EE409-89AD6AA3
Adventure Pinball Forgotten I...: 0901-3066676-3327010-9227
American McGees Alice .…... : 2000-0112900-001-0978-3379
Amsterdam Schiphol ……....... : 6836-0462C1
*küfür*uanox……………….………..1278-7952-2378-8f06
BabyZ serial .………...…....... : 5931-obaa-aaao-gbd
Battlefield 1942: The Road to R.:1942169437421835761568
Battlefield 1942:Secret Weap..:2gyy-3wlk-8btf-wjur-g277
Battlefield 1942…………..……:5000-0000000-0000000-1318
Big Scale Racing…….………...:44BO-D8LL-40OC-90KS
Bionicle…………….…………...:4466-6319787-4779568-2851
C & C : Renegade…...……...…:056894-929488-118387-9679
C & C Generals:Zero Hour Exp:AZNE-P748-W8C4-SSWS-4E8S
C&C Generals…………………:5533-3743808-8068198-3235
C&C Tiberian Sun ..………...... : 000722-000722-000722-7575
C&C Tiberian Sun………...……..111111-111111-111111-1111
C&C Tiberian Sun……….…..…. 001979-000000-001999-1106
Chaser…………….….………...:52QJY-10K8V-CLNPI-1EISW-7VNP3
Clive Barkers Undyin.... ……...: 2500-0911911-0911911-2705
Commanche 4…………..……..:3CGZ44KS-ZN94-63EK-E5XH
Dark Reign 2 ....……….…...... : gad6-teb4-cup9-pap6-5529
Deep Raider ............……....... : 102050000000001
Deep Sea Fishing 2………...….:299597636983
Deer Hunter challenge SE…….:14067 CAFE DALE KNEE GRIN
Delta F. Task Force D. …….... : 72YL-R4SB-GKG6-3WKS-HQ27
Delta Force Black Hawk Down: QZP3-EPZW-SP5N-2XEX-H7JG
Delta Force Landwarrior …….. : N5E3-YXH2-G983-9WYB-B3ZS
Diablo II Lord of Destruction…..: 6PNP-D7PG-HZ8M-PZNP
Eat This ....……………............ : 11223346
Emperor: B.F.D……………..…..036642-256734-246754-5204
Emperor: Rise of t.Mid. K……..AD2-MAC2-DAD2-MAC4-2269
Empire Earth: Art of Conquest.:GER2-MAN2-RAP2-PER5-2252
F1 2002…………………….…...:7931-9865028-6024865-1156
F1 Championship Season 2k. : 2000-5005241-5005241-6839
Field & Stream:Trophy H.4. ….YB3-GAG8-LAR6-FUZ6-9747
Fifa 2002..………………....….:2501-2973603-4208783-4109
Fifa 2003………….….………...EVI-ANCE-RULE-ZF79
FIFA World Cup 2002……..….:0901-3482564-1716312-0441
Flight Downunder 2002……...: PTGL-SFLX-JJEK
Freedom Fighters…………......: PZ3K-4N*küfür*-TPZT-Z6WU-ZD2W
Freedom Force…………..…...:3615-4209737-2601657-1161
GIB 30 azonosito kod………... c307461qlu
GIB 30 sorozatszam …...….. 128213
Global Operations………....…:5000-0000000-0000000-5021
Gore…………………..……….:5a67-8eaf-8863-e05e
Ground Control ……..……...... : RAC2-RAL2-CAS3-RAD3-3542
Gunman Chronicles ...…….....: 2609-57245-0368
Haegemonia………….………...:BAD7-DAD7-5003-6113
Halflife .......…………............ : 1911-11111-1115
Halflife / GoY Edition .. : CD-Key : 2128-82043-0447
Halflife Counterstrike …….... : 2462-92319-7642
Harry Potter and the Chambers.:7614-2322168-5761892-3635
Harry Potter:Quidditch W. C.….:6Q7F-WAAC-8QTH-WLC4-EDEV
Harry Potter…………...………:0901-7014788-4117807-0206
Hidden and Dangerous 2...…...:1234-5678-9abc-dddf
Homeworld .....……..……...... : BAT5-JUG3-GEG5-XEG6-9884
Homeworld 2………….…..…...:NAS3-DEC2-BYJ5-CUJ6-8385
Homeworld Cataclysm……....: GAF6-CAB4-SEX5-ZYL6-2622
Hydlide 3 .......………..…....... : 14201002
IGI-2: Covert Strike…………….:1320-615d-ba73-52ec
Industry Giant 2…….…..……...:HOHO 44JT OEQK 64C3
Insane........……….……..........: NTNE-EED8-WG2A-76MW-A4
James Bond 007: NightFire......:7614-2322168-5761892-1232
Kingdom Under Fire ……....... : E1KJ-RL62-C007-FT96
Kohan Immortal Sovereig….... : 6BD9-9A56-BC85-455A
Kohan: Ahriman's Gift…….……1003-dead-dead-c037
LotR: War of the Ring………....:XUF5-JUB2-JAB8-JUD3-4947
Maddog 2000………...………..6754-IPZ4XY
Matt Hayes Fishing…….……..:7614-2322168-5761892-0532
Medal Of Honor Breakthrough..:42RH-PNLU-J2R2-TDA9-K4Z2
Medal of Honor……….……….:5000-0000000-0000000-5068
Medal of HonorSpearhead…...:5000-0000000-0000000-5039
Nascar 2002 …………..……...:raf2-ral2-ras2-rax2-6667
Nascar 4………………….…….:GAC7-REB8-TUX6-DAC2-7833
Nascar Thunder 2003………...:CARS-CARS-CARS-*E2C
Nascar Thunder 2004……...…:1RKB-TB12-ZZ9R-ZLAU-0U0A
NBA Live 2001..………….........2001-0020601-0010978-6694
Need For Speed 5 ……...….. : 14077 BUSY CODA CALF BIFF
Neverwinter Nights………..…:QFETM-MPU3X-DN6FF-MHFDA-YWARA-4HMPE-RDJTG
NFS: HOT PURSUIT 2…….…...:8249-7EE3-84EW-TXGT
NHL 2001......……………........:1500-5381519-04217109-2522
NHL 2002……………….……..:1000-2003004-0000000-4904
NHL 2004…………….………...:6T22-8L62-6666-8666-6666
NHL Hockey 2003…….……....:JNS9-009W-4H7A-SA3R
Operation Flashpoint USA…..: M3CZ-P5186-XNEYL-CL0T7-513NT
Operation Flashpoint……..…..:67577-04866-96486-48275-37953
Operation Flshpnt-Red Hammer.:M3CZ P5186 XNEYL CL0T7 513NT
Operation Flshpnt-Resistance..:HD14-E48N7-JW3DB-WWW01-XPHP5
Outlive ..............…….…....... : c61e41-a3f465-4674c1-ace71f
Primitive Wars……………..…..:17Z0-0C00-01200
Q-3 Team Arena ...………..... : TSBH-7CCG-DPWP-B2LT-84
RA2- Yuri's Revenge……..…..043940-206961-084709-9463
Rails Across America…….….:1499-c1ee-1b2d-f545
Rally Trophy…………..………:M000-0000-001L-9248
Return to Castle Wolfenstein ..:CLAL-A7WJ-DTSJ-WARP-88
Return to Castle Wolfenstein GOTY.:SL3H-SSPG-B3JL-LPCC-A5
Rugby 2004………….………...: PWK3-GDA4-TXCB-VB8P-KCQB
Sacrifice .....……………........ : xxxx-xxxx-xxxx-xxxx
Settlers-III ......……………..... : 1074-0141-7765-6293-5576
Settlers-IV. ......…………....... : 1576-5655-2355-6565
Shogun .............………..…... : 1600005241000524106424
Shogun- Warlord Edition……..:0901-3721384-6427058-7026
Sim City 3K UK Edition……......:5501-2440521-3168507-4469
Sim City 3K Unl.Edit………..... : 2121-0600600-0600600-4731
Sim City 4……………………….:NCM4-RHYX-6QMX-DX4M
Sim Coster ............………...... : 2001-0013101-0010978-2823
Soldier of Fortune .………...... : BEN2-BAC7-BUZ6-JAD3-9742
Soldier of Fortune II…………...:3Z4J - J3PP - K848 - EWPK - 1F
Star T. Fleet C.- Orion Pirates...: 4800-b491b1dc3-0f6c
Star Trek Conquest .……....... : 2E10BCNHII86UP5V
Star Trek Fleet Command 2 ….: RYS8-LAB4-JEF8-BYM3-4652
Star Trek: Elite Force……..…..:C33R-RX69-FTCY-NBHP-75
Strifeshadow…………….…….:25a2-34a5-7f45-e9d1
Sub Command Seawolf Akula: 0901-1315206-2102812-3248
Submarine Titans...………......: GAYMADBOY-7TEH
Superbikes 2001 ...……….... : 1500-4288423-2982915-3163
SWAT 3 ............……….….... : BAC2-BAB2-BAB2-BAB2-2352
SWAT 3 Elite Edition ………...: LYF7-FUB6-JEM5-NUD6-5854
Tachyon ..........…………...... : 2UZW-Z4GT-NMVE-FJAR-SQS5
Team Factor………………….: 2K3KHRS-V8L77K8
Terminator 3: War of the Mach.EVV-STUQ-S6PL-Y49P
The Sims .............………...... : 100486-585530-905808-0928
The Sims Hot Date Exp……....:1501-7709210-3634998-1949
The Sims House Party …….. : 0901-4177371-2064872-3510
The Sims Living Large……....: 8663-4966712-3945768-1934
The Sims Superstar.……..…...:1500-1762775-7663263-1513
The Sims Vacation………...….:1500-9874009-0973804-6601
The Sims: Unleashed….…......:9932-1129289-4998838-6403
The Sims: Makin' Magic.……....:JC3T-5Z4V-G4GG-5U8U-6DEV
The Tainted .....……..…......... : 41-W6TLCLRWTB8B2LN
Throne of Darkness ……..……:RAC2-RAD2-RAC2-RAC2-3387
Tiger Woods PGA Tour 2003...:FLTR-O378-2235-1RKH
Tony Hawk's Pro Skater 4…...: P4EPBTIQDAIH7WXM
Total Club Manager 2003...…...:1500127097911060657818
Trainz ……………….…………: RAZ0-R9XI-XXXC-XXXT-XXGX-1911
Tron 2.0……………...…………:9393-L9CN-PRTB-T7N4-5858
Trophy Bass 4 ........……...…..: NUB9-WUB8-ZUC7-RAJ3-3976
Typing of the Dead…...…...…...TDK02200-176403-17407
Unreal Tournament 2003……....:LYR22-RZ743-A9D7T-CNNEN
Vampire ..........……………..... : RAC2-SAL2-GAT3-RAD3-6545
Warcraft II Gold Edition ……...: 6696-2TGV-TT64-CNMV
Windows Me Hun……….…….:B7BHJ-YRWHK-JP34V-48HJ4-XYDG3
Zanzarah…………….………...:8BY40PWIWLSEREK2QVXW
FIFA 2004 KEY:7U44-FACX-443H-ANE4-LDEV
BATTELEFFIELD-VIETNAM:QPPF-RXHQ-R9R9-PT4X-FL3K
FIFA 2003 KEY:3133-7313-3731-3KGH
FIFA 2002 WORLD CUP KEY:0901-348256417163120441
EURO 2004 KEY: V8G8-2LF8-CJKD-M6C3-CDEV
G.OPERATIONS KEY:5000-00000000000000-5021
COUNTER KEY:3333333333333
AGE OF EMPIRES 2: 51160-442-1480861-70513
F1 99-2002 CHALANGE:2099-8678-1540-5580-0922-57
AGE OF MITOLOGY: QVW83-4MC67-FDPTH-49PT8-6HGRD
BATTLEFIELD 1942: 5000-0000000-0000000-1318
COMMAND & CONQUER RED ALERT VE RED ALERT 2 VE RED ALERT 2 YURI:
a-)020736-428523-011875-6507
b-)030606-172635-297228-7430
COMMAND & CONQUER GENERALS: 4963-78829135984076-0674
COMMAND & CONQUER TIBERIAN SUN: 000722-000722-000722-7575
COMMAND & CONQUER RENEGADE: 056894-929488-118387-9679
CALL OF DUTY: XX3D-PYPD-WSKY-HEXP-4846
DIABLO 2: 1111-111111-111111-1111
DARK REIGN 2: GAD6-TEB4-CUP9-PAP6-5529
DELTA FORCE LAND WARRIOR: N5E3-YXH2-G983-9WYB-B3ZS
DELTA FORCE BLACK HAWK DOWN: QZP3-EPZW-SP5N-2XEX-H7JG
EMPIRE EARTH ART OF CONQUEST: GER2-MAN2-RAP2-PER2-2252
EMPIRES DOWN OF THE MODERN: Z3TT-9H8P-C8J8-GAGK-B69
F1 CHAMPIONSHIP SEASON 2000: 2000-5005241-5005241-6839
FA PREMIER LEAGUE MANAGER 2002: 4507-1863659-3033569-5650
FIELD & STREAM TROPY HUNTING 4: DYB3-GAG8-LAR6-FUZ6-9747
FIELD & STREAM TROPY HUNTING 5: LYP9-PAB4-DUB4-JYD2-5786
FIFA 2002: 2501-2973603-4208783-4109
GLADIATORS: UK-CE73-FFFF-8DBB-0407-D629
FREEDOM FIGHTERS: PQGY-4F*küfür*-TMQ5-Q4X8-KXCS
HALF LIFE: 13746-5331-7652-FOLL, 8670-10311-0194, 7306-58293-4514
HALF LIFE COUNTER STRIKE: 2462-92319-7642
HALF LIFE OPPOSING FORCE: 2437-63943-5344
HARRY POTTER: 0901-7014788-4117807-0206
HOMEWORLD: BED2-BYS4-FEB2-TUL3-6653
HOMEWORLD CATACLYSM: GAF6-CAB4-SEX5-ZYL6-2622
KOHAN AHRIMANS GIFT: 1001-DEAD-DEAD-0037
KOHAN IMMORTAL SOVEREIGNS: 6BD9-9A56-BC85-455A
MADDEN NFL 2002(ea sports): 0901-5445152-2745753-4827
MADDEN NFL 2001: 1 500 661 036 016 430 000 000
MEDAL OF HONOR ALLIED ASSAULT: 5000-0000000-0000000-5068
MEDAL OF HONOR SPEARHEAD: 5000-0000000-0000000-5039
NASCAR 2000: 14044-BUSY-LISA-SLOP-VIVA
NASCAR 4: GAC7-REB8-TUX6-DAC2-7833
NASCAR RACING 2002 SEASON: RAF2-RAL2-RAS2-RAX2-6667
NASCAR THUNDER 2003: DRIV-EINC-IRCL-E84X
NBA 2001: 2001-0020601-0010978-6694
NBA 2OO3:YQNC-QCUT-WTNT-W4QJ
NHL 2001: 1500-5381519-0421709-2522
NHL 2002: 1000-2003004-0000000-4904
NHL 2003: VBD5-34BJ-Q103-K52Y, MQSA-XY1H-3BLE-FAM7
NEED FOR SPEED 5(porche unlashed): 14077-BUSY-CODA-CALF-BIFF
NEED FOR SPEED HOT PURSUIT 2: 8249-7EE3-84EW-TXGT
NEED FOR SPEED UNDERGROUND: 45AA-Z8PK-TVYY-UN82-WDEV
QUAKE3: IB3RGAPHSD2T7JCW
QUAKE 3 TEAM ARENA: TSBH-7CCG-DPWP-B2LT-84
RALLY TROPY: 76AE-90A9C6C1-17A8
RETURN OF CATLE WOLFENSTEIN: CLAL-A7WJ-DTSJ-WARP-88
SEGA GT: GTJO8010-322007-01723
SHOGUN TOTAL WAR: 1600-0052410-0052410-6424
SHOGUN TOTAL WAR WARLORD EDITION: 0901-3721384-6427058-7026
SHOGUN TOTAL WAR MONGOL INVASION: 4505-5365525-1636262-0821
SID MEIRS SIM GOLF: 5000-0000000-0000000-5071
SIMCITY: 3000-5501-2440521-31685074469
SIMCITY 300 UNLIMITED: 2121-0600600,0600600-4731
SIM COASTER: 2001-0013101-0010978-2823
THE SIMS: 100486-585530-905808-0928
THE SIMS LIVIN LARGE EX. PACK: 1500-9953149-1548742-1411 veya 1501-8620638-9299163-2529
SOLDIER OF FORTUNE: BEN2-BAC7-BUZ6-JAD3-9742
SOLDIER OF FORTUNE 2: CZ4J-J3PP-K848-EWPK-1F
STAR TREK CONQUEST: 2E10BCNHII86UP5V
STAR TREK STARFLEET COMMAND 2: RYS8-LAB4-JEF8-BYM3-4652
STAR TREK STARFLEET COMMAND 3: 0000-0000-0000-K28K
STAR TREKSTARFLEET COMMAND ORION PIRATES: 4008-B491-1DC3-0F6C
STARCRAFT: 4835-08309-0407
SUPERBIKE 2001: 1500-4288423-2982915-3163
SWAT 3: BAC2-BAB2-BAB2-2352
SWAT 3 ELITE EDITION: LYF7-FUB6-JEM5-NUD6-5854
SIMCITY 4: NCM4-RHYX-6QMX-DX4M
THRONE OF DARKNESS: RAC2-RAD2-RAC2-RAC2-3387
TIGER WOODS PGA TOUR 2001(golf): 1500-3202255-2068109-2932
TIGER WOODS PGA TOUR 2002: 5000-0000000-0000000-5045
TOTAL CLUB MANAGER2003: 1500127097911060657818
VAMPIRE THE MASQUERADE REDEMPTION: RAC2-SAL2-GAT3-RAD3-6545
WARCRAFT 2 BATTLE NET EDITION: 6696-2TGV-TT64-CNMV
WORLD WAR 3 BLACK GOLD: WTFD-JACM-FQ57-B4E6 veya RL7W-8XZA-YMM8-8222
THE SIMS HOUSE PARTY: 0901-4177371-2064872-3510

_________________

Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör http://hackturks.turkforumpro.com
 
Yüzlerce Oyun Seriali
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 420 değişik oyun
» NFS Shift v1.0 +5Trainer ve NFS Shift v1.0 +1 Trainer
» ÜSTTEKİNİN NEYİNİ BEĞENDİN OYUNU

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
HACK TÜRKS :: Information Technology’s :: Serial Ve Crack-
Buraya geçin:  
SİTENİ REKLAM VER (BEDAVA)
HACK TÜRKS
Siteni Ekle
Siteni Ekle
Siteni Ekle
Siteni Ekle
Siteni Ekle
Siteni Ekle
Siteni Ekle
Siteni Ekle

BÜYÜK YERİMİZ..!!!
Forum kurmak | © phpBB | Bedava yardımlaşma forumu | Suistimalı göstermek | Yetkinblog